Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата: 23.01.2020 11:11

Повідомлення

Новотроїцька селищна рада повідомляє про початок процедури громадських слухань проекту містобудівної документації, відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 , статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності":

«Детальний план території земельної ділянки, яка розташована в смт.Новотроїцьке по вул.Кошового на межі з земельною ділянкою № 43, кадастровий номер 1421556800:01:001:0325, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд».

1) Інформація про мету, склад та змістмістобудівноїдокументації:

Детальний план територіїрозроблений з метою:

• Деталізації і уточнення в більшому масштабі положень генерального плану населеного пункту;
  • Формування принципів архітектурної композиції забудови;
  • Визначення червоних ліній регулювання забудови;
  • Виявлення та уточнення територіальних ресурсів для видів містобудівного використання;
  • Визначення доцільності обсягів, послідовності реконструкції забудови;
  • Сприяння поліпшення стану оточуючого середовища;
  • Забезпечення можливості виконання нормативних санітарно - побутових і протипожежних розривів;
  • Сприяння поліпшення стану навколишнього середовища;
  • Створення відповідних умов охорони і використання об’єктів культурної спадщини та об’єктів природно- заповідного фонду, інших об’єктів, які підлягають охороні відповідно до законодавства;
  • Узгодження приватних , громадських та державних  інтересів при використанні території.

Склад містобудівної документації: Загальна пояснювальна записка та графічний матеріал, який виконаний відповідно до вимог нормативних документів.

Зміст містобудівної документації: містобудівна документація містить критерії планувальної організації і містобудівного розвитку території площею 0,1333 га

2) Основнітехніко-економічні показники:

Площа ділянки  – 1333 м2

Площа забудови180,5 м2

Щільність забудови – 0,14%

Площа твердого покриття – 929,50 м2

Площа озеленення – 223 м2

3) Відомості про замовника і розробникадетального плану території та підстави для розроблення:

Замовник: Новотроїцька селищна рада.

Розробник: ТОВ «ПКП МАрт»

Платник містобудівної документації: Суботовський О.М.

Підстави для розроблення: рішення Новотроїцької селищної ради  № /І/81-1289 від 14.11.2019 року “Про розробку детального плану території».

4) Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території:

З текстовою та графічною частинами проекту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, яка розташована в смт.Новотроїцьке по вул. Кошового на межі з земельною ділянкою № 43, кадастровий номер 1421556800:01:001:0325, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд» можна ознайомитись в приміщенні Новотроїцької селищної ради, по пров.Патріотичний,6, смт.Новотроїцьке, Волноваського району,  з 18.01.2020 р. по 18.02.2020 р. в робочі дні.

5) Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

Відповідальна особа: Касатка Ірина Григорівна – спеціаліст І категорії, землевпорядник Новотроїцької селищної ради.

6) Відомості про порядок, строк подання і завершення розгляду пропозицій: пропозиції та зауваження подавати за адресою: 85733 Донецька обл., Волноваський р-н.,смт.Новотроїцьке, пров.Патріотичний,6 з 18.01.2020 року по 18.02.2020 року. Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

• повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

7) Дата проведення громадських слухань проекту містобудівної документації::

Громадські слухання з обговорення проекту «Детальний план території земельної ділянки, яка розташована в смт.Новотроїцьке по вул.Кошового на межі з земельною ділянкою № 43, кадастровий номер 1421556800:01:001:0325, для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд» відбудуться 19.02.2020р.  о 13:00 год. в актовій залі Новотроїцької селищної  ради за адресою: пров.Патріотичний,6 смт. Новотроїцьке Волноваського району Донецької області.