Жителька смт.Новотроїцьке Твереза Олександра Василівна відзначає своє 100-річчя.

Дата: 20.01.2020 19:46

Сьогодні, 20 січня 2020 року, жителька смт.Новотроїцьке Твереза Олександра Василівна відзначає своє 100-річчя.
Народилась Олександра Василівна в селянській сім’ї, мужньо пережила багато трагічних подій, які випали на її долю: Голодомор, Другу світову війну, відбудову. Та не дивлячись на всі життєві виклики, вона зберігла в своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з родиною та односельчанами.
На життєвому шляху їй довелося освоїти професію трактористки. Але більшість років вона пропрацювала в місцевій пекарні.
З нагоди поважного ювілею до оселі довгожительки завітало чимало гостей.
Від імені голови Волноваської райдержадміністрації Олександра Капітоненка ювілярку привітала начальник відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації Юлія Гломозда,
голова Волноваської районної ради ветеранів України Марія Гончарова, помічниця народного депутата України Дмитра Лубінця Юлія Власюк, від імені селищного голови Новотроїцької селищної ради Ворожбит Олександра ювілярку привітала заступниця селищного голови Новотроїцької селищної ради Ольга Безпала, також привітали Олександру Василівну голова ради ветеранів смт.Новотроїцьке Рижий Леонід, директор МБК імені Лесі Українки Буркаль Інна, приватні підприємці селища Суботовська Надія та Яблуновська Любов.
Звертаючись до Олександри Василівни, гості побажали їй міцного здоров’я, любові від рідних і близьких людей, щоб кожного дня доля стелила до ніг стежину добра й пошани та вручили квіти й подарунки.
Не обійшлося і без української народної пісні. Присутні разом з Олександрою Василівною заспівали її улюблену пісню- «Розпрягайте, хлопці, коней».
Шановна, Олександро Василівно! Нехай Ваше здоров'я буде міцним, а дух - стійким. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода!