Мітинг-реквієм, присвячений 5-ій річниці трагічної загибелі пасажирів маршрутного автобуса Златоустівка-Донецьк

Дата: 13.01.2020 20:51

Сьогодні, на блокпосту поблизу міста Волноваха, пройшов мітинг-реквієм, присвячений 5-ій річниці трагічної загибелі пасажирів маршрутного автобуса Златоустівка-Донецьк. Цього дня, 2015 року, збройні формування Російської Федерації з установки «Град», здійснили артилерійський обстріл українського пункту пропуску на автошляху Н20. Це була перша масштабна трагедія з початку війни, в якій загинуло стільки мирних громадян. Для кожної людини ця подія стала справжнім потрясінням.
Серед присутніх був Корнілов Олександр Віталійович, батько загиблої Корнілової Інни.
Присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання, запалили свічки та поклали квіти до пам'ятника загиблим пасажирам.