Про вивіз сміття

Дата: 11.01.2020 21:00

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИВІЗ СМІТТЯ!

Згідно чинного законодавства України, а саме: відповідно до ч. 2 ст. 35-1 Закону України «Про відходи» власники або наймачі, користувачі, у тому числі орендарі, джерел утворення побутових відходів, земельних ділянок укладають договори з юридичною особою, яка визначена виконавцем послуг на вивезення побутових відходів та здійснюють оплату таких послуг. До джерел утворення побутових відходів стаття 1 даного Закону відносить об’єкти, на яких утворюються побутові відходи (житлові будинки, підприємства, установи, організації та земельні ділянки).
Згідно з п. 1 ст. 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач зобов’язується укладати договір на надання житлово-комунальних послуг. До категорії споживачів вищевказаний Закон відносить фізичних та юридичних осіб, які отримують житлово-комунальні послуги.
Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу – від 340 до 1360 грн; громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн. Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної, юридичної особи, підприємця є порушенням і тягне за собою адміністративну відповідальність.
Прохання до громадян, юридичних осіб, підприємців, які ще не підписали договір на вивезення побутових відходів, терміново звернутися в КП «Новотроїцьке будинкоуправління» за адресою: смт Новотроїцьке, вул. Шевцової, 65-б.

Виконком селищної ради