Дата: 10.12.2019 13:54

ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ОБГОВОРЕНЬ (СЛУХАНЬ) ЩОДО ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ «Детальний план забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за адресою: Донецька область, Волноваський район, смт.Новотроїцьке, м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2».

Виконавчим комітетом Новотроїцької селищної ради з 23 жовтня 2019 року по 23 листопада  2019 року проводилися громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації  «Детальний план забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за адресою: Донецька область, Волноваський район, смт.Новотроїцьке,                  м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2».

Замовником детального плану території є виконавчий комітет Новотроїцької селищної ради, розробникомТОВ «ПКП МАрт».

Підстава для розроблення проекту: рішення Новотроїцької селищної ради від 21.05.2019 № /І/76-1249 «Про розробку детального плану території».

Повідомлення  про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації, а також графічні матеріали детального плану території було розміщено на офіційному веб-сайті Новотроїцької селищної ради у розділі «Оголошення»  та розміщено повідомлення в газеті «Наше слово» від 23.10.2019 року №82.

Громадські слухання щодо обговорення проекту містобудівної документації: «Детальний план забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за адресою: Донецька область, Волноваський район, смт.Новотроїцьке,  м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2» відбулися 25 листопада 2019 року.

Протягом періоду проходження громадського обговорення пропозицій та зауважень громадськості до виконавчого комітету Новотроїцької селищної ради  не надходило.

За результатами обговорення, учасники громадських слухань прийняли таку резолюцію: Погодити  проект «Детальний план забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за адресою : Донецька область Волноваський район, смт.Новотроїцьке, м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2» та рекомендувати Новотроїцькій селищній раді затвердити його у варіанті поданому на громадські слухання.

Громадське обговорення та громадські слухання щодо вищезазначеної документації пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України, постанови Кабінету Міністрів України №555 від 25 травня 2011р. «Про затвердження Порядку                   проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Виконавчий комітет Новотроїцької селищної ради