A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новотроїцька селищна рада
Донецька область, Волноваський район

Протокол

Дата: 10.12.2019 13:51
Кількість переглядів: 168

ПРОТОКОЛ

громадських слухань щодо обговорення проекту «Детальний план забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за адресою : Донецька область, Волноваський район, смт.Новотроїцьке, м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2»

25 листопада 2019 року                                                                                         смт.Новотроїцьке

Час проведення: 13.00 год.

Присутні:

Учасники громадських слухань у кількості 13 осіб згідно із журналом реєстрації учасників, що є невід’ємним додатком до цього протоколу.

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 1.Обрання головуючого, секретаря громадських слухань.

 2.Затвердження регламенту громадських слухань.

 3.Обговорення проекту «Детальний план забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за адресою : Донецька область, Волноваський район, смт.Новотроїцьке, м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2».

  4.Підбиття підсумків проведення громадських слухань з урахуванням пропозицій та зауважень громадськості.

 

1.СЛУХАЛИ: Обрання головуючого та  секретаря громадських слухань.

 

Надійшли  пропозиції: обрати голову  громадських слухань Безпалу О.В.- заступника селищного голови з питань діяльності виконкому селищної ради та секретаря громадських слухань   Касатку І.Г.- спеціаліста І категорії , землевпорядника Новотроїцької селищної ради.

Інших пропозицій не надійшло.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» -13

«Проти» - 0;

«Утрималися» -  0.

 

УХВАЛИЛИ:

Обрати:

Головою громадських слухань заступника селищного голови з питань діяльності виконкому Безпалу О.В.

Секретарем громадських слухань – спеціаліста І категорії, землевпорядника Новотроїцької селищної ради Касатку І.Г.

 

2. СЛУХАЛИ: Затвердження регламенту громадських слухань.

ВИСТУПИЛИ:

Безпала О.В., голова громадських слухань, яка запропонувала присутнім під час виступів дотримуватись порядку денного, норм етичної поведінки, не допускати вигуків, образ, вчинення правопорушень та інших дій, що заважають обговоренню винесених на розгляд питань. Запропонувала  затвердити регламент громадських слухань:

  •  час на виступ замовника детального плану території – до 10 хв.
  • час для запитань, виступів учасників громадських слухань – до 5 хв.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 13 ;

«Проти» - 0;

«Утрималися» - 0.

УХВАЛИЛИ: 2. Затвердити такий регламент громадських слухань:

  • - час на виступ замовника детального плану території – до 10 хв.
  • час для запитань, виступів учасників громадських слухань – до 5 хв.

 

3.СЛУХАЛИ: Обговорення проекту «Детальний план забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за адресою : Донецька область, Волноваський район, смт.Новотроїцьке, м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2».

 

ВИСТУПИЛИ:

 Безпала О.В., голова громадських слухань, яка доповіла, що відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України N 555 від 25 травня 2011 р. сьогодні проводяться громадські слухання щодо врахування громадських та приватних інтересів під час розгляду пропозицій громадськості при обговоренні детального плану забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за  адресою : Донецька область, Волноваський район, смт.Новотроїцьке, м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2

   Зазначила, що запитання, пропозиції та зауваження можуть подаватись під час обговорення та мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно — правових актів (тобто по суті сьогоднішнього зібрання). Запитання, пропозиції та зауваження не по суті не розглядаються.

   На час проведення даних громадських слухань, до 23.11.2019 включно, пропозицій та зауважень до проекту «Детальний план забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за адресою : Донецька область Волноваський район, смт.Новотроїцьке, м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2».» від громадськості не надійшло.

 

Касатка І.Г.,секретар громадських слухань, яка доповіла, що проект «Детальний план забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за адресою : Донецька область Волноваський район, смт.Новотроїцьке, м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2» розроблений ТОВ «ПКП МАрт» на підставі рішення Новотроїцької селищної ради від 21.05.2019 № /І/76-1249 «Про розробку детального плану території». Замовник проекту – Новотроїцька селищна рада, фінансування здійснювалось ФОП Яблуновською Л.І.

     У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної документації» в газеті «Наше слово» від 23.10.2019 року та на офіційному веб-сайті Новотроїцької селищної ради  розміщено повідомлення про початок процедури проведення громадських обговорень щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації.

    Генеральний план смт.Новотроїцьке розроблений в 1971 році. Виникла необхідність уточнити положення генерального плану населеного пункту щодо функціонального призначення території по м-н. Южний,1.

Яблуновська Л.І., ознайомила присутніх з основними техніко-економічними показниками проекту. Висвітлила питання щодо благоустрою території навколо запроектованого магазину : детальним планом передбачено покриття майданчика біля запроектованого магазину – кулінарії з плитки ФЕМ.

Сидоренко О.В. щодо створення нових робочих місць у магазині.

Яблуновська О.І. доповіла, що у магазині - кулінарії буде створено 6 нових робочих місць.

Федоров О.В.  щодо врахування потреб людей, які відносяться до маломобільних груп населення .

Яблуновська Л.І. доповіла, що при реконструкції квартири під магазин – кулінарію враховано норми законодавства та враховано потреби маломобільних груп населення. Враховуючи розміщення магазину, вище поверху основного входу до будівлі, передбачається встановити підйомник для осіб з інвалідністю.

 

Під час громадських слухань пропозицій та зауважень до детального плану території від присутніх не надійшло.

4. СЛУХАЛИ:Підбиття підсумків проведення громадських слухань з урахуванням пропозицій та зауважень громадськості.

ВИСТУПИЛИ:

Безпала  О.В., голова громадських слухань, яка запропонувала :

 1.Визначити, що проект «Детальний план  забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за адресою : Донецька область Волноваський район, смт.Новотроїцьке, м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2» пройшов  процедуру  громадського обговорення.

2.Погодити  проект «Детальний план забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за адресою : Донецька область Волноваський район, смт.Новотроїцьке, м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2» та рекомендувати Новотроїцькій селищній раді затвердити його у варіанті поданому на громадські слухання.

 

ГОЛОСУВАЛИ :

«За» - 13

«Проти»- 0

 «Утрималися » - 0

 

УХВАЛИЛИ:

 1. Визначити, що проект «Детальний план забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за адресою : Донецька область Волноваський район, смт.Новотроїцьке, м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2 » пройшов  процедуру  громадського обговорення.

2.Погодити  проект «Детальний план забудови для реконструкції квартир під магазин – кулінарію ( без зміни геометричних розмірів), розташованих за адресою : Донецька область Волноваський район, смт.Новотроїцьке, м-н.Южний, буд.1, кв.1, кв.2» та рекомендувати Новотроїцькій селищній раді затвердити його у варіанті поданому на громадські слухання.

 

 

Голова громадських слухань                                                                    О.Безпала                 

Секретар громадських слухань                                                                 І.Касатка     


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь